Παρασκευή 17/3
 

 
11:00 - 21:00 craftboxlogo Χειροτεχνίες για μικρούς φίλους
Craftbox
11:00 - 21:00 strategologo Stratego
Stratego Hellas
11:00 - 21:00 zoglerlogo Ζογκλερικά
Zogler
11:00 - 21:00 myhelislogo Drone pilot experience
MyHelis
11:00 - 21:00 specialolympicslogo Bocce
Special Olympics Hellas
11:00 - 21:00 korinthoscosplaylogo Cosplay
Κόρινθος Cosplay
11:00 - 21:00 starwarslogo Cosplay
Starwars Hellenic Academy
11:00 - 21:00 daidaloslogo Αερολέσχη Αθηνών "Δαίδαλος"
11:00 - 21:00 atlasftclogo Παίζοντας ποδοσφαιράκι
Σύλλογος Subbuteo ΑΤΛΑΣ Σ.Ε.Π.
11:00 - 21:00 piraeuslionslogo Παίζοντας ποδοσφαιράκι (μαζί με την άλλη ομάδα)
Piraeus Lions T.S.C.
11:00 - 21:00 piraeuscrossfitlogo Crossfit
Piraeus Crossfit Fitness
11:00 - 21:00 takenlogo2

Curb/rail open session
TAKEN Bmx

11:00 - 21:00 bikesaleacademylogo Ποδηλασία
BIKE Sale & Academy
13:00 - 21:00 tokelilogo

Επιτραπέζια
Μπαίνετε σε κλήρωση για δώρο επιτραπέζιο παιχνίδι
που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο το βράδυ


17:00 - 20:00 boxes of warlogo
Age of Sigmar Warhammer
17:30 - 18:00 pkbalogo

Piraeus KICK Boxing Academy
SYSTEMA

18:00 - 18:30 pkbalogo

Piraeus KICK Boxing Academy
KICK BOXING

18:30 - 19:00 wingchunlogo1 Wu Yongchunquan Academy-Foshan WingChun
FOSHAN WINGCHUN
19:00 - 20:00 arionlogo Πανελλήνιος Μουσικοχορευτικός Όμιλος
"Ο Αρίων"

 

Σάββατο 18/3
 

11:00 - 21:00 craftboxlogo Χειροτεχνίες για μικρούς φίλους
Craftbox
11:00 - 21:00 tokelilogo

Επιτραπέζια
Μπαίνετε σε κλήρωση για δώρο επιτραπέζιο παιχνίδι
που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο το βράδυ
Επίσης σε ένα ολιγόλεπτό επιτραπέζιο (crokinole) το Σάββατο το απόγευμα
θα γίνει mini tournament όπου θα υπάρξει και απονομή μεταλλίων

11:00 - 21:00 strategologo Stratego
Stratego Hellas
11:00 - 21:00 zoglerlogo Ζογκλερικά
Zogler
11:00 - 21:00 myhelislogo Drone pilot experience
MyHelis
11:00 - 21:00 specialolympicslogo Bocce
Special Olympics Hellas
11:00 - 21:00 korinthoscosplaylogo Cosplay
Κόρινθος Cosplay
11:00 - 21:00 starwarslogo Cosplay
Starwars Hellenic Academy
11:00 - 21:00 daidaloslogo Αερολέσχη Αθηνών "Δαίδαλος"
11:00 - 21:00 atlasftclogo Παίζοντας ποδοσφαιράκι
Σύλλογος Subbuteo ΑΤΛΑΣ Σ.Ε.Π.
11:00 - 21:00 piraeuslionslogo Παίζοντας ποδοσφαιράκι (μαζί με την άλλη ομάδα)
Piraeus Lions T.S.C.
11:00 - 21:00 piraeuscrossfitlogo Crossfit
Piraeus Crossfit Fitness
11:00 - 21:00 takenlogo2 Curb/rail open session
TAKEN Bmx
11:00 - 21:00 bikesaleacademylogo Ποδηλασία
BIKE Sale & Academy
12:00 - 16:00  boxes of warlogo
Warhammer 40K
16:00 - 17:00 takenlogo2 Session δεξιοτεχνίας σε curb και σε rail
από το crew του Taken BMX
TAKEN Bmx
16:30 - 17:00 fightwaylogo Fightway
Κέντρα Πολεμικών Τεχνών &
Μαχητικών Αθλημάτων
17:00 - 17:30 panaretoslogo Panaretos Wrestling Team
Επίδειξη χειροπάλης και φιλικά παιχνίδια
από τους κύριους Αντώνη Πανάρετο,
Ρούσση και Στέλιο Χαμαλάκη
17:30 - 18:00 animalmovementlogo ANIMAL MOVEMENT
18:00 - 18:30 minotavrusteamlogoabada capoeiralogo Η abada capoeira - minotavros team
παρουσιάζει την βραζιλιάνικη πολεμική τέχνη capoeir

Abada Capoeira - Minotavros Team
18:30 - 19:00 danzastudiologo Ζumba training session
Danza Studio By Renata
18:30 - 19:00 jaguarlogo Ακαδημία Tae Kwon Do - JAGUAR
TAE KWON DO
19:00 - 19:30 odeiologo ΩΔΕΙΟ
Σύγχρονη Άποψη
20:00 - 20:30 ethnikoasteroskopiologo ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΠΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Αστρονομόα - Παρατήρηση Ουράνιων
Αντικειμένων με Φορητά Τηλεσκόπια
20:00 - 20:30 mrkologo Kick Boxing Mr.K.O
KICK BOXING
20:30 - 21:00 abclogo Athens Bushido Center | Aikido Aikikai
Επίδειξη Παραδοσιακής Ιαπωνικής Ξιφασκίας
Katori shinto ryu

   

pkbalogo
warhammerlogo
warhammer age logo
fightwaylogo
odeiologo
kaisa
mrkologo
jaguarlogo
selaslogo
piraeuslionslogo
danzastudiologo
zoglerlogo
minotavrusteamlogo
animalmovementlogo
citadellogo
wingchunlogo1
incognitologo
panaretoslogo
classicfestivallogo
takenlogo2
ethnikoasteroskopiologo
abclogo
atlasftclogo
bikesaleacademylogo
strategologo
abada capoeiralogo
thehobbitlogo
gamesworkshoplogo
wingchunlogo2
starwarslogo
boxes of warlogo
korinthoscosplaylogo
gamespacelogo2
arionlogo
specialolympicslogo
piraeuscrossfitlogo
daidaloslogo
tokelilogo
craftboxlogo

 

Hobby Festival 2017

Festival
Hobby Hall
Η Λίστα Εκθετών
Η Κάτοψη
Workshop
Το Πρόγραμμα
Οι Εισηγητές
Πρεζεράκου Έρρικα
Βλάχου Αγγελική
Κουμασίτη Βαρβάρα
Γεωργέλος Γιώργος
Δήμου Γιάννης - Ηρακλής
Χατζηιωαννίδης Γιάννης
Αθανασοπούλου Λίλα
Παπαγγελοπούλου Βέρα
Επιτροπάκη Εύα
Σμυρλή Κωνσταντίνα
Παπαθανασόπολος Κίμωνας
Λιανού Νάσια
Βούλγαρης Παναγιώτης
Εμμανουηλίδης Πολ
Δεγαΐτη Ρένα
Γεράκη Εύα
Μπίτης Αθανάσιος
Μπαλμπούζη Γρηγορία
Λουλάκης Χρόνης
Κανταρτζή Ίλια
Qui-Gon Jinn
Korshun Shinra
Γκιάφη Τζώρτζια
Σωτηρίου Χρυσάνθη
Παραστατίδου Ρεγγίνα
Χριστοφορίδη Κατερίνα
Παπανικολάου Γιάννης
Παπαδόπουλος Γιάννης
Χατζηνικολάου Κωνσταντίνος
Wia Ilias
Αράπογλου Κατερίνα
Μπιράκος Χρήστος
Δάλλας Οδυσσέας
Τσιρώνη Χριστίνα
Γέρου Στέλιος
Δρ. Κουράκης Σήφης
Muralha
ShowTime
Το Πρόγραμμα
Animal Movement
Kick Boxing - Systema
Foshan WingChun
Fightway
Incognito
Star Wars Hellenic Academy
Ωδείο "Σύγχρονη Άποψη"
Panaretos Wrestling Team
Boxes of War
Jungle speed, Επιτραπέζιο Κάισσα
Classic Festival
Κόρινθος Cosplay
Mr. K.O Kick Boxing
Online gaming-Gamespace.gr
Ακαδημία Tae Kwon Do-Jaguar
Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών
Πανελλήνιος Μουσικοχορευτικός Όμιλος "Ο Αρίων"
Taken BMX
Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Athens Bushido Center
Piraeus CrossFit Fitness
BIKE Sale & Academy
Danza Studio by Renata
ΑΤΛΑΣ Σ.Ε.Π.
Special Olympics Hellas
MyHelis
Αερολέσχη Αθηνών "Δαίδαλος"
Zogler
Stratego Hellas
Piraeus Lions TSC
Το Κελί
Abada Capoeira - Minotavros Team
Events
Cosplays
Jungle speed
Demos & Tournament Warhammer
BMX
Online Gaming
Ποδηλασία
Δημιουργική Απασχόληση Παιδιών
Stratego
Location
Skywalker
Στατιστικά